Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

CNR Expo Center Transfer Ulaşım Firmaları En Ucuz Uygun Fiyatlar Tavsiye

 • İlan numarası : #2725 > 12 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
 • Değiştirilme tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Cnr Expo Center, İstanbul, Turkey

CNR Expo Center Transfer Ulaşım Firmaları En Ucuz Uygun Fiyatlar Tavsiye
Her yıl, ekonomiye yön veren birçok sektörü, yerli-yabancı yüzlerce katılımcı ve ziyaretçiyi ağırlayan CNR EXPO, 150.000 m² kapalı 120.000 m² açık alanı ve 8 fuar salonuyla uluslararası standartlarda hizmet veriyor. İnşasına başladığı yeni 4 salonu ile 40.000 m2 kapasite artırımına giden CNR EXPO, bu atılımıyla alanında liderliği göğüslemeye devam ediyor.

Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi Türkiye'nin yabancı vizyona ve uluslararası rekorlara sahip tek fuar kuruluşu olan CNR EXPO 25 yıllık güçlü deneyimiyle, 750'den fazla başarılı organizasyon, 100.000'den fazla katılımcı, 5.000.000'dan fazla ziyaretçi, 500 kişilik uzman ekip, 150.000 m2 kapalı sergi alanı, 50 fuara ev sahipliği, 7.500 araçlık elektronik otopark sistemi gibi bir istatistiğe sahiptir.

CNR EXPO, iş dünyasının gelecekteki gereksinimlerini de karşılayacak altyapısıyla başarılı organizasyon ve etkinliklere ev sahipliği yaparken, geniş alan gerektiren tüm organizasyonlara uluslararası standartlarda olanak sağlıyor. CNR EXPO 'da katılımcı ve ziyaretçileri, fuarcılık sektöründe 25 yıllık deneyimin eseri olan tam ve kusursuz hizmet bekliyor. Halen konusunda dünyanın ilk üç fuarı arasında yer alan EVTEKS, Avrasya Boat Show, AYMOD, TATEF ve her yıl 650.000 kişi tarafından ziyaret edilen AUTOSHOW gibi ses getiren fuarlar CNR EXPO alanında düzenlenmeye devam ediyor.

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Royal Taj Mahal Kumköy - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Royal Taj Mahal Kumköy - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Havaalanı Transfer Ücretleri Kumköy (Side) Haziran 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Royal Taj Mahal Kumköy - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet Değişti...

 • Green Garden Otel Gazipaşa Havalimanı - Göynük Transfer Fiyatlar

  Green Garden Otel Gazipaşa Havalimanı - Göynük Transfer Fiyatlar

  Havaalanı Transfer Ücretleri Göynük Kemer (Kemer) Haziran 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Green Garden Otel Gazipaşa Havalimanı - Göynük Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet Deği...

 • Ipek Hotel Camyuva Çamyuva - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Ipek Hotel Camyuva Çamyuva - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Havaalanı Transfer Ücretleri Çamyuva (Kemer) Haziran 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Ipek Hotel Camyuva Çamyuva - Antalya Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet Değ...CNR Expo Center Transfer Ulaşım Firmaları En Ucuz Uygun Fiyatlar Tavsiye Her yıl, ekonomiye yön veren birçok sektörü, yerli-yabancı yüzlerce... Cnr Expo Center, İstanbul, Turkey Havaalanı Transfer Ücretleri www.turizmtasimacilik.com