Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Selçuk İzmir Havaalanından En Ucuz Direk Özel Paylaşımlı Toplu Ulaşım

 • İlan numarası : #2734 > 12 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Mayıs 25, 2018
  • Selçuk, İzmir, Turkey

Selçuk İzmir Havaalanından En Ucuz Direk Özel Paylaşımlı Toplu Ulaşım Efes/Selçuk Bölgesinde:
Bölgede yer alan hotel, otel, golf hotel, resort hotel ve tatil köyü işletmelerine Transfer444 'ün size özel;

Efes/Selçuk Havalimanı Otel Transferi,
Efes/Selçuk Şoförlü Araç Tahsis,
Efes/Selçuk Shuttle Hizmeti,
Efes/Selçuk VIP Transfer,
Efes/Selçuk Paylaşımlı Transfer,
Efes/Selçuk Özel Transfer,
Hizmetlerimizden birini seçerek belirleyeceğiniz araç tipi ile beraber örneğin; Sedan Araç – Minibüs – Midibüs – Vip Araç – Renault / Mercedes S500 / Mercedes Vito / Mercedes Sprinter / Volkswagen Crafter gibi araçlarımızla 7/24 online olarak yada 444 789 0 numaralı çağrı merkezimizden kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi alabilirsiniz.

Efes – Selçuk ; Ege Bölgesi'nin batısında, İzmir-Aydın karayolunun 73. Km.'sinde, 295 km. lik alana kurulmuştur. Denize ve pırıl pırıl kumsala sahip Efes Sahili'ne uzaklığı 9 km. dir. Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Turizmin yanı sıra pamuk, zeytin, üzüm, şeftali, nar ve narenciye gelir kaynaklarıdır. İlçenin konaklama kapasitesi yaklaşık 10.000 yataktır. İlçeye havayolu ile ulaşım İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Selçuk - Efes Havaalanı ile; denizyolu ile ulaşım Kuşadası ve İzmir Limanları ile sağlanmaktadır. Önemli trafik hatlarının kesiştiği noktada bulunduğu için kara ulaşımı rahattır.


Diğer Bölgeler;

Çeşme
Alaçatı
Foça
Kuşadası
Efes/Selçuk
Seferihisar
Özdere
Gümüldür

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Firma Şirket Kayıt Ekleme İlan Ver
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Adalya Elite Lara Lara - Gazipaşa Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Adalya Elite Lara Lara - Gazipaşa Havalimanı Transfer Fiyatlar

  Bayramda Ulaşım Ücretleri Lara (Antalya) Haziran 9, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Adalya Elite Lara Lara - Gazipaşa Havalimanı Transfer Fiyatlar Kişi başı değil Araç Başı Fiyatlardır. Ödeme Buluşma noktasında yapılmaktadır. AŞAĞIDAKİ TRANSFER YÖNÜNÜZÜ İŞARETLEYİP İSTEDİĞİNİZ ARACIN REZERVASYON BUTONUNA TIKLAYINIZ. İstikamet Değişt...Selçuk İzmir Havaalanından En Ucuz Direk Özel Paylaşımlı Toplu Ulaşım Efes/Selçuk Bölgesinde: Bölgede yer alan hotel, otel, golf hotel, reso... Selçuk, İzmir, Turkey Bayramda Ulaşım Ücretleri www.turizmtasimacilik.com