Yayladağı Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 3592 8 kez görüntülendi.
  • Yayladağı Sınır Kapısı, Sınır Kapıları, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç


Yayladağı sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Yayladağı gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi.

1938 yılında kurularak, 04.09.1953 tarihli ve 4/1407 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile Hudut Kapısı ilan edilmiş ve hizmet binası 1958 yılında faaliyete geçmiş olan Yayladağı Kapı Gümrük Müdürlüğü, 22/12/2011 tarihli ve 28150 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 29/11/2011 tarihli ve 2011/2474 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Yayladağı Gümrük Müdürlüğü olarak hali hazırda hizmet vermektedir. Yayladağı Gümrük Müdürlüğü Suriye Arap Cumhuriyetinin Kesep Gümrüğüne açılan Suriye’nin liman şehri Laskiye ve Lübnan’a en yakın Gümrük idaresidir.

Karayolu ile yurtdışına gidiyor ve yurtdışından ülkemize geri dönüyor ve giriş çıkış gümrük kapısı olarak Yayladağı sınır kapısını kullanacaksanız her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için günün her saati yanınızdayız. Sizi istediğiniz yerden alarak Yayladağı sınır kapısına yada gümrükten alıp istediğiniz yere bırakıyoruz.

Yayladağı, Hatay'a bağlı ilçedir ve Türkiye'nin coğrafi olarak en güneydeki ilçesidir. 36°- 42° paralelleri arasındaki Türkiye'nin 36'ncı paraleline yakındır. Yayladağı sınır kapısı ve gümrüğü Türkiye'nin Suriye'ye açılan kara kapılarındandır. Komşu ilçeleri; Altınözü, Samandağ ve merkez ilçe Antakya'dır.

Yayladağı sınır kapısında sağladığımız diğer hizmetler ; Gümrükleme, çeviri tercümanlık, lojistik, sınır geçişi, araç araba oto kiralama, taksi minibüs tır tahsisi, araç yol yardım, konaklama ucuz kalacak yer misafirhane ve kiralık odalar!

Yayladağı ilçesi Hatay’ın güneyine düşmektedir. İlçenin doğusunda ve güneyinde Türkiye-Suriye sınırı bulunur. Kuzeybatıda Samandağı, kuzeyde Antakya ile komşudur. Alanı 366 km²’ dir. Denizden yüksekliği ise 450 m’dir.

Yayın tarihi: Aralık 28, 2019 Yayınlayan / Yazan : Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Havaalanından Yeşilovaya Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   Antalya Havaalanından Yeşilovaya Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   En Kolay Ulaşım Yeşilova(Burdur) İlan / kayıt numarası : # 3556 11kez görüntülendi. Ekim 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya havaalanından Yeşilovaya nasıl gidilir en hızlı kolay ucuz ulaşım tavsiyeleri önerileri. Antalya Havalimanı Yeşilova otogar otobüs terminali oteller arası toplu özel paylaşımlı servisler halk otobüsleri seferleri fiyatları ne kadar kaç tl? Ön...