Üzümlü Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 3590 16 kez görüntülendi.
  • Üzümlü Sınır Kapısı, Sınır Kapıları, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Üzümlü sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Üzümlü gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi.

Hakkari'nin Irak sınırındaki Çukurca ilçesinde bulunan Üzümlü Sınır Kapısı'nın hafta sonları da hizmet vereceği bildirildi.

Kaymakam Temel Ayca yaptığı açıklamada, Üzümlü Sınır Kapısı'nın 29 Haziran'dan itibaren cumartesi ve pazar günleri de hizmet vereceğini söyledi.

Vatandaşa daha iyi hizmet sunmak için çalışmaların devam ettiğini aktaran Ayca, şunları kaydetti:

Karayolu ile yurtdışına gidiyor ve yurtdışından ülkemize geri dönüyor ve giriş çıkış gümrük kapısı olarak Üzümlü sınır kapısını kullanacaksanız her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için günün her saati yanınızdayız. Sizi istediğiniz yerden alarak Üzümlü sınır kapısına yada gümrükten alıp istediğiniz yere bırakıyoruz.

"Ayrıca sınır kapısında 08.30-17.00 olan mesai saatleri 1 Ekim 2019'a kadar 08.30-18.00 olarak güncellenmiştir. Sınır kapısının modernize edilmesi için proje çalışması yürütülüyor. Hafta içi işini bitiremediği için dönemeyen vatandaşlarımız vardı. Onlar da artık rahat şekilde gelip gidebilecek."

Üzümlü sınır kapısında sağladığımız diğer hizmetler ; Gümrükleme, çeviri tercümanlık, lojistik, sınır geçişi, araç araba oto kiralama, taksi minibüs tır tahsisi, araç yol yardım, konaklama ucuz kalacak yer misafirhane ve kiralık odalar!

Hakkari’nin Çukurca ilçesi Üzümlü köyünde Irak ile Türkiye bağlantısını sağlayan Üzümlü Sınır Kapısında aylık ortalama 24 bin kişinin giriş-çıkış yaptığı belirtildi. Bir süre önce hizmete açılan ve aylık ortalama 24 bin kişinin giriş çıkış gerçekleştiği Irak-Türkiye bağlantısını sağlayan Üzümlü Sınır Kapısı, Çukurca’nın ekonomisi açısından da çok önemli bir rol oynuyor. Çukurca ilçe sınırlarında bulunan Üzümlü Sınır Kapısını ziyaret eden Kaymakam Temel Ayca, buradaki yetkililerden sınır kapısı hakkında bilgi aldı.

Yayın tarihi: Aralık 28, 2019 Değiştirilme tarihi: Aralık 28, 2019 Yayınlayan / Yazan : Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Şırnak Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   Şırnak Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

   En Ucuz Ulaşım (Şırnak) İlan / kayıt numarası : # 3582 4kez görüntülendi. Aralık 27, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Şırnak sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Şırnak gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi. Habur Sınır Kapısı, Irak-Türkiye gümrük kapısıdır. Şırna...

  • Antalya Havaalanından Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   Antalya Havaalanından Köprülü Kanyona Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   En Ucuz Ulaşım Köprülü Kanyon(Antalya) İlan / kayıt numarası : # 3554 10kez görüntülendi. Ekim 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya havaalanından Köprülü Kanyona nasıl gidilir en hızlı kolay ucuz ulaşım tavsiyeleri önerileri. Antalya Havalimanı Köprülü Kanyon otogar otobüs terminali oteller arası toplu özel paylaşımlı servisler halk otobüsleri seferleri fiyatları ne kadar...