Türkgözü Sınır Kapısı Ulaşım Nasıl Gidilir?

 • İlan / İçerik Numarası : # 3585 34 kez görüntülendi.
  • Sınır Kapıları, Türkiye
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

Türkgözü sınır kapısı ulaşım nasıl gidilir? Türkgözü gümrük kapısı ile şehir merkezi otogar tren garı havalimanı havaalanı arası toplu taşıma dolmuş minibüs özel şöförlü araçlar ile ulaşım servisi.

Türkgözü Gümrük Müdürlüğü’nün kurulması; 08.07.1995 tarihli 22337 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan yönetmelikte belirtilmiş ve fiilen 25.11.1995 yılında faaliyete geçmiştir.12.08.2010 tarihine kadar prefabrik binalarda hizmet vermiş; bu tarihten itibaren de, sahada hizmet veren bütün Kurumlar yeni hizmet binasına taşınmış halihazırda, 24.000m² alan üzerinde kuruludur. Yolcu ve yük taşıtlarının giriş-çıkışlarına açık, Özel Fatura, Sınır Ticareti, Transit işlemleri yapılan bir Gümrük idaresidir.

Karayolu ile yurtdışına gidiyor ve yurtdışından ülkemize geri dönüyor ve giriş çıkış gümrük kapısı olarak Türkgözü sınır kapısını kullanacaksanız her türlü ulaşım ihtiyaçlarınız için günün her saati yanınızdayız. Sizi istediğiniz yerden alarak Türkgözü sınır kapısına yada gümrükten alıp istediğiniz yere bırakıyoruz.

Türkgözü Sınır Kapısı, Posof nerede, Türkgözü Sınır Kapısı'ya nasıl gidilir?

Türkgözü Sınır Kapısı'ya nasıl gideceğinizi bilmiyorsanız, bu sayfa size yardımcı olacaktır.

Türkgözü Sınır Kapısı, Türkgözü Sınır Kapısı, Posof yer, iletişim ve harita bilgileri ile Türkgözü Sınır Kapısı resimleri aşağıda yer almaktadır.
Türkgözü Sınır Kapısı uluslararası koordinatları;

Türkgözü sınır kapısında sağladığımız diğer hizmetler ; Gümrükleme, çeviri tercümanlık, lojistik, sınır geçişi, araç araba oto kiralama, taksi minibüs tır tahsisi, araç yol yardım, konaklama ucuz kalacak yer misafirhane ve kiralık odalar!

Türkgözü Gümrük Müdürlüğü, genel anlamda transit giriş-çıkış kapısı olarak faaliyet göstermekte olup; transit yolcu, eşya ve araçlar Ülkemize; Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan Ülkelerinden gelmekte veya bu ülkelere gitmektedir. 18 Ağustos 2014 tarihine kadar Gürbulak Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı olarak hizmet vermekte iken, 18 Ağustos 2014 tarihli, 29092 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak ihdas edilen Kaçkar Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’nün, 14.07.2016 tarihinde fiili olarak faaliyetine başlamasıyla birlikte de, Bölge Müdürlüğümüzün bağlantısı olarak faaliyetine devam etmektedir.

Yayın tarihi: Aralık 27, 2019 Değiştirilme tarihi: Aralık 27, 2019 Yayınlayan / Yazan : Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Türkiye'nin Gümrük Kapıları Listesi
0 kişi puan verdi


Bu sayfa ile alakalı video film izle seyret

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Antalya Havaalanından Sütçülere Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   Antalya Havaalanından Sütçülere Nasıl Gidilir En Hızlı Kolay Ucuz Ulaşım

   Gitmenin En Ucuz Yolu Sütçüler(Isparta) İlan / kayıt numarası : # 3561 45kez görüntülendi. Ekim 12, 2019 İlanı verenle iletişime geç

   Antalya havaalanından Sütçülere nasıl gidilir en hızlı kolay ucuz ulaşım tavsiyeleri önerileri. Antalya Havalimanı Sütçüler otogar otobüs terminali oteller arası toplu özel paylaşımlı servisler halk otobüsleri seferleri fiyatları ne kadar kaç tl? Önc...