TURİTAŞ Personel, Öğrenci, Yolcu Taşımacılığı Sektöründe 30. Yıllık Tecrübe. Resmi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!

Ankara, Antalya, Trabzon, Eskişehir
İstanbul, Kocaeli, Bursa, Çanakkale

Bodrum, Kuşadası, Çeşme
Alanya, Belek, Side, Kemer

Marmaris, Fethiye, Dalaman
Manavgat, Gazipaşa, Didim

havalimanı transfer

Havalimanı Transfer

Havaalanına nasıl gidilir? Havalimanı ucuz ulaşım yolları gibi aradığınız bir çok sorunun yanıtı burada. Tüm havalimanlarında toplu, paylaşımlı veya isteğe özel vip ulaşım hizmetleri sunuyoruz.

otel ulaşım

Otellere Servis

Çeşme, Antalya, Alanya, Belek, Kemer, Manavgat, Marmaris, Fethiye, Didim, Bodrum, Kuşadası gibi tatil beldelerimizde, havaalanı, yatlimanı, otogar ve oteller arasında en ucuz ulaşım servisi.

liman ulaşım

Liman Servisleri

Mersin, Samsun, Trabzon, Antalya, Fethiye, Marmaris, Alanya, Kaş, Bodrum, Kuşadası, İzmir, Ayvalık, Dikili, Çanakkale, Kocaeli, İstanbul ve diğer limanlarımız ile şehir merkezi arası servisler.

otogar servisleri

Otogar Servisleri

Şehirlerarası otobüs terminallari, otogarlar, şehir merkezleri ve havalimanları arası toplu paylaşımlı ve özel servislerimiz ile günün her saati gece gündüz ayırt etmeden kaliteli ulaşım sunuyoruz.

otobüs kiralama

Kayak Merkezi Ulaşım

Davraz, Kartepe, Kartalkaya, Ilgaz, Erciyes, Palandöken, Sarıkamış, Elmadağ ve diğer kayak merkezlerine hergün otobsler ve minibüsler ile servisler, sabah gidiş akşam dönüş haftaiçi ve haftasonu!

minibüs kiralama

Özel & Vip Ulaşım

1-4 koltuklu binek araçlarımız, 5, 7 ve 9 koltuklu minivan araçlarımız ile size ve grubunuza özel kapıdan kapıya alma ve bırakma servisi. Gece gündüz aynı fiyat tarifesi ile güvenli ekonomik ulaşım.

Ucuz ulaşım vip transfer hizmetleri havalimanı oteller otogar servisi, vip yolcu taşımacılık şirketleri, havaalanı şehiriçi tren garı nasıl gidilir tavsiyeler!
kongre taşıma

Kongre Ulaşım

Yurtiçi ve yurtdışı kongre seminer toplantı gibi ihtiyaçlarınızda ister size özel, ister grubunuza özel havalimanı oteller kongre merkezleri arası toplu veya paylaşımlı yolcu taşıma servisleri sunuyoruz.

kapıkule sınır kapısı

Sınır Kapıları Ulaşım

Yunanistan, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Irak, Suriye sınır kapılarımızda şöförlü araç kiralama, yol destek yardım hizmetleri, şehiriçi veya otogara ulaşım servisi gibi bir çok ihtiyacınızı karşılıyoruz.

gezi otobüsü

Şöförlü Araç Kiralama

Günün her saati yanınızda hazır bekleyen size özel bir araç ve şöförünüz olsun istermisiniz? İster binek ister minibüs isteseniz otobüs filomuzdan istediğiniz marka model aracı şöförü ile beraber kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralama Oto Kiralama Araba Kiralama Minibüs Kiralama Otobüs Kiralama Şöförlü Araç Kiralama Havalimanı Servisleri Otel Ulaşım

<

Edirne, Çanakkale, Samsun, Adapazarı, Sakarya, Bolu, Eskişehir ...

Bize Ulaşın