TURİTAŞ Personel, Öğrenci, Yolcu Taşımacılığı Sektöründe 30. Yıllık Tecrübe. Resmi İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!

Ankara, Antalya, Trabzon, Eskişehir
İstanbul, Kocaeli, Bursa, Çanakkale

Bodrum, Kuşadası, Çeşme
Alanya, Belek, Side, Kemer

Marmaris, Fethiye, Dalaman
Manavgat, Gazipaşa, Didim

web tasarim

WEB SİTESİ / UYGULAMA YAPIMI

Yolcu taşımacılığı, şöförlü araç kiralama, havalimanı transfer sektöründe faaliyet gösteriyor ve firmanız işletmeniz için web sitesi yapacak, ekonomik fiyatlara sizlere kaliteli seo, sosya medya tanıtım, reklam ihtiyaçlarınızda yardımcı olacak iyi bir bilgisayarcımı arıyorsunuz? O zaman MRT SOFTWARE yazılım ve internet hizmetleri ajansı tam size göre! Her bütçeye uygun WEB SİTE hizmeti. Özel Yazılım, E -Ticaret, Wordpress çalışmalarımız ile sizlere aylık ödeme kolaylığı. Aylık 125'den başlayan fiyatlarla. Verdiğimiz hizmetler Site tasarım, fotograf çekimi, metin yazarlığı, aylık resim ve metin güncelleme, seo, sosyal medya alanlarına entegrasyon. Siz karar verin biz WEB SİTENİZ ile aylık düzenli olarak ilgilenelim.

Neden mi Web Siteniz Olmalı? İşte Birkaç Temel Sebep;
Firmanızı ürün ve hizmetlerinizi en düşük maliyetle tüm dünyaya tanıtabilir, dünya çapında müşteriler edinebilirsiniz. Bunun size getireceği kârı düşünebiliyormusunuz? 7/24 ulaşılır olan prestijli bir yapıya kavuşursunuz. Bu sizin için ekstra bir saygınlık farklı bir keyif kaynağı olacaktır kuşkusuz.
Web sitenizin varlığı sizi başka reklam mecralarından örneğin gazete ilanı, el ilanı, insört vs gibi geri dönüşü pek olmayan alanlardan uzaklaştırıp ekstra maliyet yükünü sırtınızdan alacaktır. Bir matbaada sayfalarca katalog yada broşür yaptırmak için sürekli gidip gelme, kafa yorma durumunda olmayacak size özel hazırlanacak yönetim panelinizden kendi ürün yada hizmet kataloğunuzu üstelik online olarak oluşturabileceksiniz. Müşterilerinizle karşılıklı yazışmalarda şirketinize ait web sitenizin kurumsal mail hesabını kullanmanın prestij ve keyfini yaşayacaksınız.
Daha bir çok maddeyle satırlar boyunca uzatabiliriz bu yazıyı. Fakat sanıyoruz siz ne demek istediğimizi ne olarak anladınız. O halde ülkemizin her ilinde ve ilçesinde Web Tasarım alanında hizmet veren firmamıza sizi bir kahvemizi içmek üzere bekliyoruz. Bu arada yaptırmak istediğiniz web siteniz üzerine konuşuruz.

MRT SOFTWARE

Yolcu taşıma, otobüs kiralama, kiralık araç , rent a car, havalimanı servisi, transfer hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren firmanız için web sitesi, uygulama, yazılım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa, Yalova, Tekirdağ, Eskişehir, Gaziantep, Samsun, Kars, Erzurum

Bize Ulaşın