Turizm taşımacılık otobüs minibüs öğrenci okul servisi taşımacıları havaalanı otel şehirlerarası vip ulaşım firmaları şirketleri ve bağlı sektörler için ücretsiz ilan verme, tanııtm, fiyat teklifi alma, forum bilgi paylaşım sitesi.
Bedava firma şirket ekle kaydı yap, iş arıyorum eleman aranıyor, ilanları ver, fiyat teklifi iste al ver. Site üzerinde adı geçen ticari marka adları sadece bilgi amaçlıdır.

Kastamonu İlan Siteleri Ücretsiz İlan Verme Firma Rehberi Şirket Ekle

 • İlan numarası : #686 > 18 kez okundu
 • İlanı verenle iletişime geç
 • Yayın tarihi: Şubat 20, 2018
  • Kastamonu, Türkiye

Kastamonu ilan siteleri ücretsiz ilan verme firma rehberi www.turizmtasimacilik.com şirket ekle kayıt rehberi turizm taşımacılık öğrenci okul personel havaalanı havalimanı servisi otobüs minibüs araç kiralama taşıma sektörü bedava ilanlar yayınlama sitesi.

Tüm dünyada olduğu gibi artık Kastamonu ve çevresinde hizmet veren yolcu taşıma şehirlerarası otobüs firmaları personel öğrenci okul havalimanı havaalanı servis taşımacılığı vs diğer taşımacılık sektörü kollarında faaliyet gösteren şirketler firmalar dijital dünyada yerlerini çoktan almaya başladı.

www.turizmtasimacilik.com ücretsiz ilan yayınlama ve firma kayıt ekleme sitesi Kastamonu içi yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren firmaların şirketlerin hizmetlerini daha iyi tanıtabilmeleri müşterilerine daha hızlı ulaşabilmeleri için ücretsiz ilan yayınlama tanıtım hizmetleri, aynı şekilde Kastamonu ve çevresinde ulaşım taşıma servis kiralık araç ihtiyacı olan kişilere de hızlıca aradıkları hizmeti en ucuz en uygun fiyatlara bulmalarına yardımcı olmak için online sorgulama hizmeti sunmaktadır.

Kastamonu çevresinde çalışan taşımacılık hizmeti sunan firma şirket yetkilisi iseniz hemen www.turizmtasimacilik.com üzerinde bedava üyeliksiz kayıt yaptırarak hizmetlerinizi promosyonlarınızı indirim haberlerinizi fırsat kuponlarını vs ücretsiz yayınlayınız böylelikle Kastamonu ve çevresinde yolcu ulaşım taşıma sektörü ile alakalı bir hizmete ihtiyacı olan müşterileriniz kolaylıkla size ulaşabileceklerdir.

Kastamonu taşıma sektörü firmaları şirketleri www.turizmtasimacilik.com üzerinde kaydı : Bu kategori altında Vip özel şehiriçi havaalanı şehirlerarası taşımacılık yolcu cenaze paket okul öğrenci personel kurye vs taşıma hizmetleri suna firmalar kayıt olabilir, hizmetlerini sınırsız bir şekilde ilanlar yayınlayarak duyurabilir.

Kastamonu transfer hizmetleri firma ekleme kayıt kategorisi ; www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde havalimanından şehir merkezine otellere otogara tren garına kayak merkezi yat limanı veya özel ev villa adres işyeri gibi yerlere paylaşımlı özel vip toplu havaalanı ulaşım hizmeti sunan firmalar buraya kayıt yaptırarak bedava tanıtım ilanları yayınlayabilirler.

Kastamonu ulaşım kategorisi ilanları firmalar şirketler rehberi : Engelliler için ulaşım kayak merkezleri havaalanları havalimanları yat limanı organize sanayi serbest bölge kayak merkezi oteller tatil köyü tren garı istasyonu ulaşımı belediye halk otobüsleri seferleri saatleri hakkında bilgiler bulabileceğiniz bölümdür.

Kastamonu firmalar şirketler rehberi firma şirket ekleme bölümü ; www.turizmtasimacilik.com ücretsiz ilan verme sitesi üzerinde gezi tur otobüs minibüs araç oto kiralama, kiralık araba vasıta otomobil, yurtiçi yurtdışı şehirlerarası yolcu taşıma seferleri, personel okul öğrenci turizm taşıma, vip havaalanı servisleri havalimanı özel toplu paylaşımlı ulaşım firmaları şirketleri işletmelerini ücretsiz kayıt ederek sınırsız hizmet ilanları yayınlayabilirler.

Kastamonu taşımacılar listesi rehberi modülü ; Bu kategori altında evcil hayvan cenaze yolcu kargo kurye paket engelli yolcu havaalanı havalimanı personel okul öğrenci servisi otobüs taşımacılığı yapan firmaları şirketleri telefon iletişim bilgilerini ve ilanlarını bulabilir detaylarını inceleyerek online iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kastamonu satılık alım satım ilanları verme sitesi ; www.turizmtasimacilik.com sitesi üzerinde hat durak otobüs minibüs dolmuş araç oto plaka ( C P S T özel tahditli plakalar vs ) belge taşıt kartı okul öğrenci personel servisi firma şirket satış ilanları hem alıcılar ( arayanlar ) hem de satıcılar tarafından bedava yayınlanabilir. Örneğin Kastamonu merkezde satılık dolmuş hattı veya öğrenci okul servisi vs arıyorum diye detaylı ilan yayınlaması durumunda bu tüm taşımacılık işi yapanlar tarafından otomatik görüntülenecek ve size online teklif yapabileceklerdir.

Kastamonu servis firmaları şirketleri kategorisi ; Bu bölümde alışveriş merkezi fabrika otel üniversite okul öğrenci vip havaalanı servisi, havalimanı toplu paylaşımlı servisler gibi konularda en ucuz uygun hizmet firma şirket arayanlar talep ilanlarını yayınlayarak hızlı acil fiyat teklifi toplayabilirler ve kendilerine en uygun firmayı tercih edebilirler.

Kastamonu ücretsiz ilanlar sitesi sayfası bedava ilan ver bölümü ; www.turizmtasimacilik.com sayfasında kiralık şöförlü şöförsüz araba araç filo otobüs oto vasıta otomobil minibüs A1 A2 B1 B2 D1 D2 D3 Ody Üdy vs yetki belgesi, P S C T M sınıfı tahditli plakalar, dolmuş hatları vs gibi taşımacılık sektörüyle alakalı her türlü ilanlarınızı ücretsiz verebilirsiniz.

Kastamonu iş eleman personel aranıyor ilanları ; Firmanız şirketiniz bünyesinde çalışacak bay bayan şöför host kaptan muavin bilet satış elemanı vs gibi tüm eleman aranıyor ilanlarınızı ücretsiz yayınlayarak taşımacılık sektöründe çalışmak isteyenlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu içinde şöförlük işi arıyorum diyenler iş arayanlarda burada haklarında detaylı bilgi cv özgeçmiş içeren iş arayanlar ilanlarını yayınlayarak taşıma sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin insan kaynakları IK departmanı tarafından hemen görülmesini sağlayabilirler.

Kastamonu kampanyalar fırsatlar kuponlar duyurular ilan sitesi ; Bu modül altında firmanızın duyurmak istediği her türlü indirim kampanya ucuzluk fırsat kuponları ve duyurularını ücretsiz yayınlayarak müşteri portföyünüzü hızla artırabilirsiniz. Ayrıca ihale ilanları bölümü altında sektörel her türlü ihaleler ilanlarınızı ücretsiz yayınlayabilir ve sektörde faaliyet gösteren şahıs işletmelerine ve kurumsal firmalara hızlıca duyurabilirsiniz.

Kastamonu kurslar eğitim kurumları listesi belge döküman veren yerler ; Bu bölümde taşımacılık sektöründe çalışanlara yönelik ODY ÜDY Src Psikoteknik belgeleri ehliyet ticari sürücü belgeleri veren yerler, ayrıca araçlar taşıtlar için A B D sınıfı ve diğer sınıflar için yetki belgeleri düzenleyenler ücretsiz tanıtım ilanlarını yayınlayabilirler ve taşımacılar şöförler ve sektörde çalışan diğer kişiler tarafından hızlıca bulunmalarını sağlayabilirler.

Kastamonu · Ilgaz · Abana · Ağlı · Araç · Azdavay · Bozkurt · Cide · Çatalzeytin · Daday · Devrekani · Doğanyurt · Hanönü · İhsangazi · İnebolu · Küre · Pınarbaşı · Seydiler · Şenpazar · Taşköprü · Tosya
Agli Arac Catalzeytin Doganyurt Hanonu Kure Pinarbasi Senpazar Taskopru
Havaalanı Havalimanı Şehirlerarası Otobüs Terminali Otogar Tren Garı Hızlı Tren Kayak Merkezi Tesisi Organize Sanayi Bölgesi Üniversite Kampüsü

Değerlendirme
Sonuç 0 kullanıcı oy verdi.
Bedava İlan Verme Yayınlama Sitesi
0 kullanıcı oy verdi.
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgiler ve dikkat edilecek önemli hususlar

 • Dolandırılık olaylarına karşı dikkatli olunuz, kimseye yüz yüze görüşmeden emin olmadan EFT, para, kontör vs transferi yapmayınız
 • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile kimseye ödeme göndermeyiniz. Gerekirse güvenli E-ticaret sitelerini kullanarak alım satım yapınız.
 • İlan verirken kanunlara uygun ilanlar veriniz, yasal gerekliliklerden, sahip olunması gereken sertifika, belge, izin vs ilanı verenin sorumluluğundadır.
 • Bu internet sitesi herhangi bir alışveriş, ödeme, kayıt ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, "müşteri teminatı", "satıcı teminatı" vs. sunmamaktadır.

Yorum, tavsiye, görüş, öneri, değerlendirme ve sorularınızı yazınız.

İlgili diğer ilanlar

 • Okul Öğrenci Servisleri Personel Servisi Servisçiler Taşımacılar

  Okul Öğrenci Servisleri Personel Servisi Servisçiler Taşımacılar

  Taşıt Kartı Satanlar (Trabzon) Kasım 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Trabzon Satılık Taşıt Kartı Satanlar İlanları Fiyatları Ücretleri Trabzon satılık taşıt kartı satanlar ilanları okul öğrenci servisleri personel servisi taşımacılığı taşıt araç kartları devir ücretleri fiyatları. Trabzon içi servis taşımacılığı yolcu...

 • Muğla Satılık Taşıt Kartı Satanlar İlanları Fiyatları Ücretleri

  Muğla Satılık Taşıt Kartı Satanlar İlanları Fiyatları Ücretleri

  Taşıt Kartı Satanlar (Muğla) Kasım 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Muğla satılık taşıt kartı satanlar ilanları okul öğrenci servisleri personel servisi taşımacılığı taşıt araç kartları devir ücretleri fiyatları. Muğla içi servis taşımacılığı yolcu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet göstermek istiyor ve taşıt kart...

 • Mersin Satılık Taşıt Kartı Satanlar İlanları Fiyatları Ücretleri

  Mersin Satılık Taşıt Kartı Satanlar İlanları Fiyatları Ücretleri

  Taşıt Kartı (Mersin) Kasım 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

  Mersin satılık taşıt kartı satanlar ilanları okul öğrenci servisleri personel servisi taşımacılığı taşıt araç kartları devir ücretleri fiyatları. Mersin içi servis taşımacılığı yolcu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet göstermek istiyor ve taşıt ka...Kastamonu ilan siteleri ücretsiz ilan verme firma rehberi www.turizmtasimacilik.com şirket ekle kayıt rehberi turizm taşımacılık öğrenci oku... Kastamonu, Türkiye Yetki Belgesi www.turizmtasimacilik.com