İstanbul Yeni Havalimanı Yorumlar Şikayetler Öneriler Tavsiyeler

 • İlan / İçerik Numarası : # 3112 27 kez görüntülendi.
  • İstanbul 3. Havaalanı, İstanbul, Turkey
 • Fiyat / Ücret / Maaş : İlanı verenle iletişime geç

İstanbul Yeni Havalimanı Yorumlar Şikayetler Öneriler Tavsiyeler

atatürk havalimani olarak devam etse iyiydi ama bu da olumlu. en azindan mevlana ya da baska bir sey degil.

daha önce belirttiğim gibi... herkesin uzlaşacağı isim sadece böyle olurdu. zaten çoğu havalimanı ismini bulunduğu şehirden alıyor.

tabii gönül “gazi mareşal mustafa kemal atatürk havalimanı” olsun isterdi.

yarın açılışı yapılacak olan istanbul yeni havalimanı'nın ismidir. hayırlı olsun.

gerçi bir noktadan başka bir noktaya taşınan (daha doğrusu 31 aralık 2018'de taşınacak) bir havalimanının ismi, iata kodu bile değişmiyorken (yalnızca 31 aralık 2018'e kadar karışıklık yaşanmaması için isl olacak, bu tarihten sonra atatürk havalimanı'nın kodu olan ist kullanımda kalmaya devam edecek), neden değiştirilir hala mantığım almıyor fakat yine de kötünün iyisi diyebiliriz.

istanbul’a üçüncü havalimanını yapıyoruz deyip atatürk havalimanını kapatmak nasıl bir kafanın ürünüdür? toplamda yine iki oluyor.

görünüşe göre yeni havalimanının ismi. olsun. hiçkimse hayır demez.

bir taraf keşke atatürk olsaydı der, diğer taraf keşke abdulhamit olsaydı der ama hiçkimse hayır istanbul havalimanı olmasın demez.

sultan ibn yavuz el gazali abdulhamit han bin muaviye alparslan havalimani olmasindansa bu isme sahip olmasi yeğlenebilecek havaalanidir.

zira gunumuzun yonetici zihniyeti tum tarihi sahislari tekrardan kisilestirip toplumun onune nefret ve intikam objesi olarak sunmaktan cok hoslaniyor.

çok para harcayabiliriz; en pahalısını, en büyüğünü, en iyisini yapabiliriz; ancak mustafa kemal atatürk isminde toplum birleşmiyorsa biz hiçbir şeyi haketmiyoruz.

29 ekim tarihinde açıyorsan adı atatürk olmalıdır. aldığın emanet bir cumhuriyet hala üzerinde sırıtırken onu hakkı olana vermek gerekiyor. şu adama gram güvenemiyorum sabahı bekliyorum ismi için bile.

tek üzüntüm 29 ekim cumhuriyet bayramı'nda açılan ve onun açılması ile "atatürk havalimanı"nın kapandığı yeni havalimanı oluşudur.

ismi kötünün iyisidir. hiç yoktan iyidir. ancak gene de bir cumhuriyet bayramı günü açılacak olması içimi acıtmaktadır.


29 ekim cumhuriyet bayramında havalimanı açıp, utanmadan atatürk ismini koymamak gerçekten devasa bir hazımsızlık örneği. ben bu ülkeden umudumu kestim ama hala üzülebiliyorum ortadoğu bataklığında çiçek gibi kurulan güzelim ülkemin haline. bir toplum ülkesinin, değerlerinin kurucusunun adına sarılamıyorsa, fikir birliğine varamıyorsa tam tersine iyice boka batıyorsa diyecek lafım yok daha fazla. bazen keşke atatürk hiç olmasaydı, onun vizyonu hiç bu topraklara gelmeseydi ve biz kuruluş değerlerini bilmeseydik, elimizden kayıp gittiğini anlamasaydık diyorum. cehalet mutlulukmuş gerçekten.

atatürk havalimanı da imara açılır komple birkaç yıla. bakırköy sahilin, 3. köprü yollarının, yassı adanın ve diğer onlarca alanın içine edilip yandaşa peşkeş çekildiğini gördük, yaşadık. şaşırmayacağım.

Yayın tarihi: Ekim 29, 2018 Yayınlayan / Yazan : Kampanya İndirim Fırsat Kuponu

Bu içeriği puanla
Puan & oylama sonuçları 0 kişi puan verdi
Kampanya İndirim Fırsat Kuponu
0 kişi puan verdi
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi / dikkat edilecek hususlar

 • Dolandırıcılık olayları ile maruz kalmamak için kimseye önceden kaparo ödemesi yapmayınız.
 • Mağdur olmamak için hizmet alacağınız kişi firma şirket vs hakkında iyice araştırma yapınız.
 • Hizmet alacağınız firmaya rezervasyon ve ödeme yapmadan önce iyice araştırınız, yorumları okuyunuz
 • Bu site sadece yer sağlayıcı hizmeti sunar, alıcı satıcı müşteri firma arasında aracılık yapmaz ve kimseye taraf değildir.

  Talep / İstek / Yorum / Tavsiye / Öneri / Şikayet

  İlgili / Benzer İlanlar / Fırsatlar, Kampanyalar

  • Çanakkale Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

   Çanakkale Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi

   Transfer Şikayet (Çanakkale) İlan / kayıt numarası : # 3187 18kez görüntülendi. Kasım 10, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Çanakkale Havaalanı Ulaşım ve Transfer Nasıl Gidilir Otobüs Minibüs Taksi Çanakkale Havalimanı 1995 yılında hizmete açılmıştır. Terminal binası ve apron genişletme çalışmaları 2008 yılında tamamlanan havalimanında, şu an ulusal ve uluslararası trafiğ...

  • İstanbul 3. Havaalanı Otobüs Halk Belediye Otobüsleri Hatları Fiyatları

   İstanbul 3. Havaalanı Otobüs Halk Belediye Otobüsleri Hatları Fiyatları

   Hakkında Şikayetler İstanbul 3. Havalimanı(İstanbul) İlan / kayıt numarası : # 3099 15kez görüntülendi. Ekim 29, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   İstanbul 3. Havaalanı Otobüs Halk Belediye Otobüsleri Hatları Fiyatları. Başkan Uysal'dan Yeni Havalimanına Ulaşımda İndirim Müjdesi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul’un yeni havalimanına ulaşımı sağlayacak olan HAVAİST ile...

  • Trabzon Havalimanı Firmaları Şirketleri Listesi En Ucuz Uygun Fiyatlar

   Trabzon Havalimanı Firmaları Şirketleri Listesi En Ucuz Uygun Fiyatlar

   Transfer Şikayet (Trabzon) İlan / kayıt numarası : # 2664 17kez görüntülendi. Mayıs 25, 2018 İlanı verenle iletişime geç

   Trabzon Havalimanı Firmaları Şirketleri Listesi En Ucuz Uygun Fiyatlar Trabzon Bölgesinde: Akçaabat, Uzungöl, Balıklı Göl, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Va...